• Sedačky KAB
    Ergonomicky navržené sedačky do tvrdých pracovních podmínek
    Sedačky KAB
  • Sedačky KAB
    Kompletní řešení sedaček pro stavební vozidla
    Sedačky KAB

KAB

Společnost KAB Seating se specializuje na výrobu a dodávku odolných odpružených sedaček. Má postavení světového lídra s více než 50 let zkušeností v oblasti designu, vývoje a výroby sedaček. Dodává sedačky do následujících odvětví: stavebního, zemědělského, průmyslového a těžebního. 
Na základě těchto rozsáhlých zkušeností spolu s nejmodernější technologií a výrobními postupy vyvinula společnost KAB Seating také řadu kancelářských židlí. Jsou vhodné pro pracovní prostředí.
Společnost KAB Seating vytvořila celosvětovou distribuční síť. Má také dceřiné společnosti ve Švédsku, Belgii, Austrálii, Číně a Severní Americe.
 
Cílem je dodávat špičková, vysoce kvalitní řešení sedadel pro vozidla ve stavebnictví, zemědělství a armádu na trzích terénních vozidel.  Výrobky mají zajišťovat pohodlí a bezpečnost řidiče při zdolávání náročných terénů v těžkých podmínkách. Všechna sedadla jsou vyrobena s použitím inovativního designu a nejmodernějších technologií, přičemž bezpečnost, kvalita a dopady na životní prostředí jsou mimořádně důležité.
 
Vlastní také společnost Commercial Vehicle Group, Inc. (CVG), která je předním světovým dodavatelem celé řady produktů a systémů souvisejících s kabinou užitkových vozidel.


Dodáváme ty nejkomplexnější nejlepší nejužitečnější sedačky pro stavební,
manipulační a zemědělskou techniku.


KAB Seating se specializuje na výrobu a dodávku pohodlných a praktických pracovních sedadel
pro širokou škálu průmyslových vozidel.