• Sedačky KAB
    Ergonomicky navržené sedačky do tvrdých pracovních podmínek
    Sedačky KAB
  • Sedačky KAB
    Kompletní řešení sedaček pro stavební vozidla
    Sedačky KAB

O nás

Společnost ČEMAT je výhradním distributorem pro značku KAB v Česku a na Slovensku.

Firma ČEMAT, v České republice registrovaná pod obchodním názvem ČEMAT trading, spol. s r. o., je předním distributorem příslušenství pro manipulační a stavební techniku v České a Slovenské republice. Sídlo firmy se nachází na okraji Bohumína na ulici Čs. armády 184, 735 51 Bohumín-Pudlov, cca. 8 km od Ostravy.
IČO firmy je 25379470 a DIČ CZ 25379470.


Zákazníci společnosti vědí, že v rozsáhlém portfoliu ČEMAT naleznou také širokou nabídku servisních služeb pro manipulační a stavební techniku. Naše rozsáhlá síť obchodních zástupců pokrývá celou českou i slovenskou republiku, denně jsme s našimi zákazníky v kontaktu prostřednictvím našich výdejních skladů v Bohumíně a Praze - Uhříněvsi.


logo čematČemat dlouhodobě a stabilně zastupuje světové výrobce prověřených značek, jakými jsou BOLZONI AURAMO - MEYER, MEIJER HANDLING SOLUTIONS, CAMSO (dříve Camoplast Solideal), MAGNA TYRES, MICHELIN, ATG, RÄDER VOGEL, MARANGONI, DCL, KAB, SEAT či GRIPTECH. V naší rozsáhlé nabídce naleznete vzdušnicové pneumatiky určené na vysokozdvižné vozíky, stavební a zemědělské pneumatiky, lesnické pneumatiky, OTR pneumatiky, superelastická kola (plná kola), přídavná zařízení, zvedací stoly, pryžové pásy, zemědělské pásy, pásové systémy, EM pláště, sedačky, kola a kladky a řadu dalších výrobků.


Ke každému produktu poskytujeme odborné poradenství, montáž a samozřejmě záruční i pozáruční servis. Nabízíme také doplňkové služby přidané hodnoty, jakými je půjčovna nových a repasovaných přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky, plnění pneumatik polyuretanovou hmotou RELY® nebo montáž a lisování kol v místě určeném zákazníkem. Moderní, flexibilní a cenově přijatelné služby v oblasti manipulace – to je to, co u nás naleznete.
 
Dodáváme ty nejkomplexnější nejlepší nejužitečnější sedačky pro stavební,
manipulační a zemědělskou techniku.


KAB Seating se specializuje na výrobu a dodávku pohodlných a praktických pracovních sedadel
pro širokou škálu průmyslových vozidel.